Sebastian Twardowski - trener personalny Zielona Góra

trener personalny Sebastian Twardowski z Zielonej Góry

O Mnie

Nazywam się Sebastian Twardowski, jestem certyfikowanym trenerem personalnym z Zielonej Góry z 6 letnim doświadczeniem. Prowadzę zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe. Specjalizuje się w treningu siłowym, rozpisywaniem programów treningowych, ćwiczeniami z wykorzystaniem własnego ciała oraz jestem instruktorem w treningu na taśmach TRX. Propagowanie zdrowego trybu życia oraz kształtowanie sportowej sylwetki to nie tylko moja praca lecz przede wszystkim pasja, którą wykonuję z ogromną przyjemnością i zaangażowaniem.

Moje kwalifikacje

opis+zdjęcia kwalifikacji

Dane kontaktowe

Sebastian Twardowski - trener personalny Zielona Góra
+48 884 738 739
sebastian.twardowski91@gmail.com
Facebook:
Instagram:

Metamorfozy moich klientów

nabranie masy mięśniowej

Celem było pozbycie się brzucha i nabranie masy mięśniowej. Siłowe treningi, bieganie plus wskazówki dietetyczne i efekt gwarantowany.

redukcja tkanki tłuszczowej u jednego z klientów

Celem była redukcja tkanki tłuszczowej i zwiększenie obwodów mięśni. Zmiana nawyków żywieniowych, odpowiednio dobrany plan treningowy oraz treningi indywidualne przyniosły zamierzony efekt.

utrata tkanki tłuszczowej

Cel: utrata tkanki tłuszczowej, następny cel zbudowanie potężnej muskulatury

trener personalny Sebastian Twardowski z Zielonej Góry

Celem naszej współpracy było wyeliminowanie bólu w lędźwiowym odcinku kręgosłupa przez wdrożenie ćwiczeń wzmacniających plecy, biodra i brzuch. Następnie rozpoczęliśmy pracę nad sportową sylwetką.

zrzucenie zbędnych kilogramów

Celem mojego klienta było zrzucenie zbędnych kilogramów i poprawa sylwetki. Metamorfoza prowadzona w trybie on-line :plan dietetyczny i treningowy. Efekt osiągnięty po 4miesiącach pracy : -14kg oraz poprawa sylwetki i zwiększona siła mięśniowa.

budowa umięśnionej sylwetki

Celem naszej współpracy było zbudowanie umięśnionej sylwetki. Treningi indywidualne, spersonalizowany plan treningowy oraz odpowiednio zbilansowana dieta przełożyły się na wzrost masy mięśniowej z 74kg na 84kg, poprawną postawę oraz atletyczną sylwetkę.