Trener personalny, dietetyk - Julia Gadzińska JagaAthletic

dietetyk i trener z Krakowa

O Mnie

Mam na imię Julia i jestem dietetykiem oraz certyfikowanym trenerem personalnym, instruktorką siłowni oraz pasjonatką sportów sylwetkowych. Specjalizuje się m.in. w odchudzaniu, w insulinooporności, hashimoto, cukrzycy, w zaburzeniach odżywiania, dietetyce sportowej, czy IBS . Od 2016 roku stale poszerzam swoją wiedzę z zakresu dietetyki oraz treningu siłowego. Kocham to co robię oraz jestem wdzięczna że mogę łączyć dwie pasje, stale rozwijać się i pomagać innym.

Zawsze możesz liczyć na moje wsparcie, zrozumienie, zaangażowanie, porządnego kopa motywacyjnego w chwilach słabości oraz szczerość. Pamiętaj o najważniejszym - nie ma drogi na skróty. Nikt nic nie zrobi za Ciebie – to Ty musisz każdego dnia walczyć o lepsze jutro. Przekraczać własne granice i bariery. Pomogę Ci w tej trudnej drodze i razem będziemy się cieszyć z każdego małego sukcesu.

Oferuję:

Co mnie wyróżnia?

Dane kontaktowe:

Julia Gadzińska trener personalny, dietetyk Kraków
+48 505 520 180
julia.gadzinska@gmail.com
Facebook:
Instagram:

Moja mała galeria zdjęć:

współpraca z podopiecznym trener personalny ćwiczy wspólne ćwiczenia z trenerem personalnym deser z musem jabłkowym makaron z pesto i indykiem fasolka z kurczakiem i frytkami twarogowe naleśniki omlet z jabłkiem i cynamonem plan dietetyczny forma kulturystyczna Juli pozowanie na siłowni ja na siłowni