Trener personalny Tychy - Joanna Wojtasiak

trener personalny Joanna Wojtasiak z Tych

O Mnie

Cześć ! Jestem Asia, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, obroniłam tytuł magistra „Trener Osobisty z Dietetyką Sportową”. Ponadto jestem również certyfikowanym trenerem osobistym. Dysponuje wiedzą z zakresu treningu medycznego oraz treningu funkcjonalnego. Obecnie pracuję jako pełnoetatowy trener personalny w Tychach w klubie STREFA FITNESS.

W swojej pracy stawiam przede wszystkim na zdrowie moich podopiecznych, a każda zmiana sylwetki i redukcja kilogramów to tak zwany „efekt uboczny”. Zależy mi najbardziej na holistycznym podejściu do organizmu i traktowania go jako nierozerwalną całość. Wychodzę z założenia, że trening powinien być funkcjonalny i dostosowany do indywidualnych potrzeb moich podopiecznych. Stosując oczywiście metodę, w której zaczynamy od podstaw, aby później móc przejść na wyższy poziom treningu. W swojej pracy wykorzystuje takie narzędzia jak : ciężar własnego ciała, taśmy TRX, gumy oporowe, mini bandy oraz wszelkiego rodzaju wolne obciążenie (kettelbels, sztangi).

Bardzo ważne jest dla mnie również samopoczucie moich podopiecznych i to, aby na treningu czuli się bezpiecznie i swobodnie. Dlatego zawsze chętnie ich wysłucham, nawet jeśli to nie dotyczy treningu, czy tez diety. Chętnie służę pomocą w układaniu planów treningowych czy też planów żywieniowych oraz w doborze odpowiedniej suplementacji. Ważne jest również to, że moi podopieczni mogą się czegoś o sobie dowiedzieć na treningu i przełamywać własne bariery.

Przez lata borykałam się z zaburzeniami odżywiania. Wpadałam w błędne koło odchudzania, bo nie miałam pojęcia jak to wszystko działa. Na swoich błędach nauczyłam się jak prawidłowo kształtować sylwetkę oraz dbać o siebie. Dlatego też ważna jest dla mnie edukacja, nie chciałabym, żeby którekolwiek z moich podopiecznych popełniło te same błędy, co ja kiedyś.

Moje kwalifikacje:

Dane kontaktowe:

Joanna Wojtasiak - trener personalny Tychy
+48 786 190 302
joannawojtasiak@gmail.com
Facebook:
Instagram:

Moja mała galeria zdjęć:

Joanna Wojtasiak trener personalny z Tych trening Joanna Wojtasiak trener personalny Tychy sylwetka przodem Joanna Wojtasiak na siłowni kot Joanna Wojtasiak zdjęcie w szatni na siłowni umięśnione plecy trenera personalnego