Jagoda Wolska - Dietetyk kliniczny & sportowy

Jagoda Wolska dietetyk Poznań

O Mnie

Cześć! Nazywam się Jagoda Wolska - jestem dietetykiem klinicznym & sportowym.

Pasja do dietetyki narodziła się podczas mojej wcześniejszej kariery międzynarodowej modelki. Dbanie o swoją sylwetkę, zdrowie oraz stan włosów, skóry i paznokci to element nierozłączny tego zawodu. Studia dietetyczne oraz dotychczasowe doświadczenie dały mi wiedzę, którą chcę się dzielić z moimi podopiecznymi.

Głównym założeniem współpracy ze mną oraz rozpisanej przeze mnie diety jest nie tylko redukcja czy przyrost masy ciała, lecz również poprawa zdrowia oraz kształtowanie dobrych nawyków żywieniowych.

Każda osoba jest inna i potrzebuje unikatowej, indywidualnej opieki. Jedynie holistyczne podejście jest w stanie zagwarantować sukces.

Obszary w których się poruszam:

Dieta odchudzająca, dieta na przyrost masy ciała, dieta dla osób chorych na:

hashimoto, zaparcia, wzdęcia, nadciśnienie tętnicze, miażdżycę, cukrzycę typu 2, insulinooporność, niedoczynność i nadczynność tarczycy oraz nietolerancje pokarmowe
Wykonuję również diety wegetariańskie

Program indywidualnej współpracy stworzyłam dla osób, które mają dość nieskutecznych prób odchudzania i chcą w końcu wypracować wymarzoną sylwetkę i nauczyć się jeść zdrowo, lecz nie popadać ze skrajności w skrajność. Moim priorytetem jest to, aby dieta była dla Ciebie realna w utrzymaniu niezależnie od tego z jakiego punktu startujesz. Zachęcam do wybrania pakietu 3 miesięcznego w skład którego wchodzą 3 plany żywieniowe oraz treningowe + nieograniczony kontakt poprzez komunikator. Możliwa jest również współpraca dietetyczna 1 miesięczna.

Moje wykształcenie:

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku dietetyka ze specjalizacją dietetyka sportowa. Szkoleniowiec, uczestniczka wielu konferencji z zakresu dietetyki oraz psychodietetyki. Prelegentka uczelni wyższej, autorka ebooka "Dietetyka dla urody" oraz kursu "Dietetyka dla modelek".

Obecnie mieszkam w Indonezji. Możliwa wyłącznie współpraca dietetyczna ONLINE. Zapoznaj się z moją ofertą https://dietetykjagoda.gymplanner.com/

Dane kontaktowe:

Jagoda Wolska dietetyk kliniczny & sportowy Poznań
dietetykjagoda@gmail.com
Facebook:
Instagram: