Folisin - twój sposób na gęste i zdrowe włosy

dietetyk oraz trener personalny JuliaAutor: Julia Gadzińska

piękne i zdrowe włosy pary po stosowaniu suplementu folisin

Łysienie to problem, który dotyka dziś niemal co trzeciego mężczyznę. Pojawiające się z biegiem czasu zakola lub przerzedzenia na czubku głowy mogą skutecznie odebrać pewność siebie każdemu. Utrata włosów jest procesem złożonym i ma różne przyczyny. Dlatego właśnie popularne suplementy diety na wypadanie włosów czy szampony wzmacniające nie zawsze przynoszą efekty. Aby znaleźć skuteczne i trwałe rozwiązanie, należy najpierw gruntownie poznać problem.

Czytaj też: Spirualin plus - opinie, skład, cena oraz efekty

Wypadanie włosów u mężczyzn - co jest przyczyną

Warto pamiętać, że utrata włosów jest procesem naturalnym. Codziennie tracimy ich około 100. Ma to związek z naturalnym cyklem życia włosa. Przy zachowanej równowadze skóry głowy w ich miejsce pojawiają się nowe. Nasze włosy są narażone na szereg czynników zewnętrznych i wewnętrznych, które mogą znacząco osłabić ich kondycję. Na cykl życia włosa mają wpływ takie czynniki jak dieta czy pielęgnacja skóry głowy. Obie te rzeczy możemy kontrolować i jeśli o nie zadbamy, nasze włosy z pewnością będą mocniejsze. Niestety istnieje też szereg czynników, na które nie mamy tak dużego wpływu, a które decydują o kondycji naszej czupryny. Należą do nich uwarunkowania genetyczne, gospodarka hormonalna organizmu czy trudny do wyeliminowania stres. Wszystko to bezpośrednio wpływa na cykl życiowy włosa i może zaburzyć delikatną równowagę trzech faz jego rozwoju. Anagen to kluczowy moment dla kondycji włosa, wtedy właśnie tworzą się jego nowe komórki. Telogen to moment spoczynkowy, gdy możemy cieszyć jego grubością i połyskiem. W naturalnym cyklu życiowym możemy też wyróżnić ostatni etap - katagen, czyli moment zamierania włosa razem z cebulką. Jak już wspomnieliśmy równowaga tych trzech faz i zdrowie skóry głowy to gwarancja gęstych, zdrowych włosów na całe lata.
suplement diety na wypadanie włosów i łysienie Folisin SPRAWDŹ CENĘ + RABAT 20%

Tajemnica skuteczności preparatu Folisin, czyli jak powstrzymać łysienie

Na rynku dostępnych jest sporo suplementów diety na wypadanie włosów i szamponów obiecujących rozwiązanie problemu łysienia u mężczyzn. Ich skuteczność nie zawsze jest zadowalająca. Dlaczego? Ponieważ problem utraty włosów jest złożony, działanie preparatu musi być wielotorowe, a jego skład niezwykle przemyślany. Wiedzą o tym twórcy suplementu diety Folisin. Dzięki zachowanej w składzie synergii naturalnych składników pochodzenia roślinnego tabletki te kompleksowo uzupełniają niedobory mające wpływ na skrócenie cyklu życiowego włosa. Trzeba pamiętać, że skuteczny środek na porost włosów musi nie tylko zapobiegać ich wypadaniu, ale też dbać o ich kondycję na każdym etapie cyklu rozwojowego. Ponieważ kluczem do sukcesu każdego preparatu jest jego skład, przyjrzyjmy się temu, co zawierają tabletki Folisin. Jednym z kluczowych składników autorskiej kompozycji preparatu jest AnaGain™ Nu, naturalny ekstrakt pozyskiwany z kiełków grochu. Zawarte w nim białko (Noggin) skraca fazę spoczynkową włosa, a skorelowany z nim składnik FGF7 silnie stymuluje etap wzrostu włosa. Właściwości te zostały potwierdzone badaniami. Naukowcy analizując ekspansję mikromacierzy mieszków włosowych wykazali stymulujący wpływ preparatu już po 2 tygodniach stosowania. Niezwykle satysfakcjonujące wyniki dały też badania kliniczne przeprowadzone z udziałem AnaGain ™Nu. Objęto nim grupę 21 mężczyzn cierpiących z powodu łagodnego lub średnio intensywnego wypadania włosów. Przez okres 2 miesięcy przyjmowali oni 100mg AnaGain™ Nu, w wyniku czego udało się zredukować u nich łysienie o 34%. Po kolejnych 60 dniach wartość ta wzrosła do 37%. Zauważalnie wzrosła też gęstość włosów. Tych w fazie wzrostu było o 8% więcej, a tych w fazie spadkowej o ponad 28% mniej.

Czytaj też: Nutrigo Lab Regeneration - opinie, skład, cena oraz efekty

efekty po stosowaniu suplementu folisin

Najnowsza Promocja:

suplementy na stawy proflexen

SPRAWDŹ CENĘ

suplementy na odchudzanie Cappuccino MCT

SPRAWDŹ CENĘ

suplementy na przeciw starzeniu Collagen Select

SPRAWDŹ CENĘ

Suplement diety Folisin to kompleks wielu naturalnych składników, które intensyfikują i przedłużają te efekty. Należą do nich m.in. ekstrakty z dyni, palmy sandałowej czy pieprzu. Formuła wzbogacona jest też o witaminy i minerały, które przywracają naturalną równowagę skóry głowy i wzmacniają mieszki włosowe. Ważnym składnikiem kompozycji jest też kwas fosfatydowy, odgrywający kluczową rolę w regeneracji na poziomie komórkowym. Każdy z tych komponentów ma swoją rolę, tworząc najmocniejszą dostępną na rynku synergię składników aktywnych. To dzięki nim nie pozostajemy bez wsparcia w nierównej walce o zdrowe i gęste męskie włosy.

Czytaj też: Profolan - opinie, skład, cena oraz efekty

Jak wspomnieliśmy na początku kluczem do sukcesu kuracji jest jej regularne stosowanie. Pierwszych efektów działania możemy spodziewać się już po 30 dniach. Jeśli zadziałamy kompleksowo i procesy lecznicze będziemy wspierać odpowiednią dietą i świadomą pielęgnacją skóry głowy, zmiany w kondycji włosów będą widoczne gołym okiem. Nie wahaj się więc i już dziś zadbaj o swoją fryzurę, pamiętając że Folisin wspiera też zdrową pigmentację, przeciwdziałając siwieniu. To najlepszy moment na zmiany, szczególnie że właśnie teraz nasz suplement diety możesz kupić 20% taniej. Pamiętaj, że problem łysienia dotyka dziś coraz szersze grono mężczyzn. To odbiera im pewność siebie, znacząco obniżając komfort życia. Zmień to już dziś. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, wypróbuj Folisin i ciesz się efektami kuracji już za miesiąc!

suplement diety na wypadanie włosów Folisin Suplement diety Folisin, można znaleźć na oficjalnej stronie producenta z gwarancją zwrotu pieniędzy, jak i promocją. Aktualną zniżkę można dostać TUTAJ.

Pamiętaj, żeby wystrzegać się tanich suplementów z portalów aukcyjnych takich jak allegro, ponieważ w większości przypadków są to podróbki. Kupuj zawsze z pewnego i sprawdzonego źródła.

Podziel się artykułem ze znajomymi
Tweetnij

Portal dietaisuplementy.pl to miejsce tworzone przez ludzi z pasją. Dzięki temu nasza strona jest rzetelnym źródłem wiedzy na temat indywidualnych potrzeb ludzkiego organizmu. Zdobędziesz tu cenne wskazówki i poznasz sposoby zadbania o odpowiednią wagę, kondycję oraz wygląd. Każdy z nas jest inny, ale grożą nam te same deficyty. Poznaj naszą witrynę i zadbaj o siebie świadomie.

Polecane artykuły:

suplementy na odchudzanie

Najlepsze suplementy na odchudzanie

suplementy na łysienie i wypadanie włosów

Najlepsze suplementy na łysienie

suplementy na oczyszczanie organizmu

Najlepsze suplementy na oczyszczanie organizmu

suplementy na siłownię

Najlepsze suplementy na siłownię

suplementy na odchudzanie Cappuccino MCT

Kawa wspomagająca odchudzanie

wypadanie włosów

Profolan w walce z wypadającymi włosami

dziewczyna z blond włosami

Locerin na włosy dla kobiet

dziewczyna z wyrzezbionym brzuchem

Spirulin Plus na oczyszczanie organizmu

fitness dziewczyna

Suplement diety Detoxyn

Więcej artykułów o suplementach diety:
oczyszczanie organizmu z fibre select

Fibre Select na oczyszczanie organizmu

podciąganie na drążku wysportowanej osoby

Nutrigo Lab Strength - przed treningiem

szpagat dziewczyny na siłowni

Zbuduj siłę dzięki - Nutrigo Lab Mass

cwiczenia na silowni

Nutrigo Lab Regeneration - pomoc po treningu

modelka bez zmarszczek

Alga - krem na zmarszczki

twarz bez zmarszczek

Collagen Select - preparat na zmarszczki

nogi bez żylaków

Varicorin - pomoc z żylakami