Anti-Smog Spray - kompleksowa ochrona antysmogowa dla twojej skóry

Joanna Wojtasiak - trener personalnyAutor: Joanna Wojtasiak

smog, zanieszczyszczenie powietrza

Zmiany klimatyczne już od kilkunastu lat przestały być abstrakcyjnym problemem. Problem pogarszającej się jakości powietrza i wody dotyka nas dziś osobiście każdego dnia, wpływając negatywnie na nasze zdrowie i samopoczucie. Statystyki nie kłamią, według badań WHO (World Health Organization) zanieczyszczenia powietrza zabijają nawet 6,5 miliona osób rocznie. Smog codziennie atakuje nasze płuca, prowadząc często do przewlekłych problemów układu oddechowego, w tym również alergii. Problem jest tym głębszy, że na pierwszy rzut oka nie widać, czy powietrze jest rzeczywiście złej jakości. Dlatego właśnie tak często nie dostrzegamy tego zagrożenia.

W czasach coraz większej świadomości zaczynamy aktywnie szukać rozwiązań zapewniających nam dostęp do czystej wody i lepszej jakości powietrza. Kupujemy profesjonalne oczyszczacze powietrza do mieszkań, wiemy też, które rośliny domowe podnoszą jego jakość. Dbając o zdrowie własne i swoich rodzin, staramy się żyć bardziej eko i w zgodzie z naturą. Wiele z tych działań przynosi konkretne korzyści. Niestety walka ze smogiem jest jednak dużo bardziej skomplikowana. Dlaczego? Zła jakość powietrza jest kwestią, którą ciężko kontrolować. Nawet, jeśli uda nam się we własnym mieszkaniu lub domu stworzyć oazę czystego powietrza, nie unikniemy zanieczyszczeń napływających z zewnętrz. Prócz tego choć smog wydaje się problemem dotyczącym wielkich miast, tak naprawdę borykamy się z nim wszyscy.

Gdy myślimy o zanieczyszczonym powietrzu, zazwyczaj problem wydaje się dotyczyć tylko układu oddechowego. Jednak smog i obecne w nim toksyny atakują też naszą skórę. Codziennie jest ona narażona na działanie szkodliwych, drażniących substancji, co wpływa negatywnie na jej stan i wygląd. Codzienna rutyna pielęgnacyjna okazuje się w tym przypadku niewystarczająca. Co więc możemy zrobić? Skutecznym rozwiązaniem mogą okazać się kosmetyki ochronne, takie jak antysmogowa mgiełka do twarzy. Sprawdźmy, w jaki sposób może nam pomóc i co jest źródłem jej skuteczności.

Smog - cichy wróg twojej skóry

Jak wspomnieliśmy na wstępie smog to niewidoczny wróg, który może poważnie podkopać nasze zdrowie. Skutkami długotrwałego oddychania zanieczyszczonym powietrzem są przede wszystkim problemy układu oddechowego. Ale nie tylko. 

Czytaj też: Nutrigo Lab Regeneration - Regeneracja po treningu

Zanieczyszczenia obecne w powietrzu dostają się do naszego organizmu również przez pory skóry, powodując problemy dermatologiczne. Należą do nich między innymi trądzik, egzema czy różnego rodzaju alergie skórne. Wszystko to wpływa zarówno na wygląd i zdrowie skóry, jak i nasze samopoczucie psychiczne. Skuteczną ochroną i profilaktyką przeciwsmogową dla naszej skóry okazuje się Anti-Smog Spray. Czyli lekka i naturalna mgiełka do twarzy, której zadaniem jest zbudowanie trwałej bariery ochronnej dla naszej skóry. Dlaczego jeszcze jest ona tak niezbędna?

Substancje takie jak metale ciężkie, dwutlenek siarki, benzopiren czy dioksyna są niezwykle niebezpieczne dla naszej skóry. Długotrwały kontakt z nimi skutkuje ziemistą, niezdrową skórą, która szybko traci jędrność. W takich warunkach przyspieszają też procesy starzenia się skóry oraz znacząco wzrasta ryzyko wyprysków, trądziku czy nawet egzemy. Dermatolodzy dobrze znają te problemy. Złej jakości powietrze nieustannie “atakuje” naszą skórę, sprawiając że jest coraz bardziej podatna na podrażnienia i pokrzywki. 

Jednym z podstawowych, naturalnych mechanizmów obronnych skóry jest produkcja sebum. Jeśli jest go jednak za dużo, pory zatykają się i powstają stany zapalne widoczne na twarzy gołym okiem. Aby skutecznie ochronić naszą skórę przed często nieodwracalnymi zmianami chorobowymi, potrzebna jest nam “tarcza”, która zatrzyma wymienione wcześniej zanieczyszczenia. Taką tarczą jest właśnie nasz innowacyjny produkt przeznaczony dla każdego rodzaju cery, czyli Anti-Smog Spray. Jak to działa?

piękna kobieta

Chroń swoją skórę z Anti-Smog Spray!

Skuteczna mgiełka antysmogowa musi tworzyć trwałą i przy okazji lekką barierę ochronną dla naszej skóry. Właśnie tak działa Anti-Smog Spray, który nie pozwala zanieczyszczeniom przerwać naturalnej bariery hydrolipidowej skóry. Nasza mgiełka zatrzymuje nawet najdrobniejsze szkodliwe cząsteczki, dodatkowo chroniąc skórę przed wolnymi rodnikami. To właśnie one, wnikając w skórę, niszczą jej głębsze warstwy, przyczyniając się do widocznych procesów starzenia, takich jak zmarszczki czy przebarwienia. Regularne używane naszej mgiełki niesie ze sobą dwie główne korzyści. Pierwszą jest trwała i skuteczna ochrona, natomiast drugą - silna i bezpieczna profilaktyka przeciwzmarszczkowa.

Czytaj też: Detoxyn - oczyszczanie organizmu z toxyn

To jednak nie wszystko. Regularne stosowanie naszej mgiełki antysmogowej pozwala zachować skórze naturalne pH i widocznie redukuje przebarwienia. Kosmetyk reguluje też produkcję sebum, przyczyniając się w ten sposób do zachowania zdrowej oraz gładkiej skóry bez przebarwień. Ponieważ głównym zadaniem mgiełki jest jej funkcja ochronna, nasza formuła idealnie sprawdzi się w trudnych warunkach pogodowych. Użyj jej w czasie mrozów czy przy silnym wietrze, by dodatkowo zabezpieczyć skórę, a z całą pewnością będzie ci wdzięczna.

Anti-Smog Spray - skuteczność i bezpieczeństwo

Ochrona twarzy przed smogiem nie jest rzeczą łatwą. Aby była ona skuteczna, potrzebny jest produkt o lekkiej, nie obciążającej formule, która będzie równocześnie tworzyć mocną barierę ochronną. Anti- Smog Spray łączy w sobie bezpieczeństwo i skuteczność, co zostało potwierdzone badaniami aplikacyjnymi. Uczestniczki testów już w pierwszych tygodniach stosowania mgiełki zauważyły, że ich skóra pozostaje miękka i nawilżona nawet w czasie niesprzyjających warunków pogodowych. Jakość naszego produktu potwierdzają też mieszkanki dużych miast takich jak Kraków, Warszawa czy Łódź. To niezwykle ważne, ponieważ właśnie tam smog ma największy wpływ na codzienne funkcjonowanie, a tym samym zdrowie i dobre samopoczucie mieszkańców.

anti - smog spray do skóry SPRAWDŹ CENĘ + RABAT 20%

Jak wspominaliśmy unikalna mgiełka Anti - Smog Spray została poddana gruntownym badaniom. Testy aplikacyjne i ekspertyzy zostały przeprowadzone zgodnie z zasadami GCP (Good Clinical Practice). Badania te wykazały, że aż 97% użytkowniczek naszej mgiełki poleciłoby go swojej znajomej, a kosmetyk ten na stałe zagości w ich rutynie pielęgnacyjnej. Aż 95% kobiet z grupy testowej zauważyło znaczną poprawę kondycji skóry twarzy wystawionej na trudne warunki atmosferyczne i/lub wysoce zanieczyszczone powietrze. Z kolei 87% grupy testowej stwierdziło, że dzięki stosowaniu mgiełki Anti - Smog Spray ich skóra jest lepiej nawilżona, bardziej jędrna i odporna na czynniki zewnętrzne.

nawilżona cera

Dla twórców kosmetyków bezpieczeństwo stosowania powinno być zawsze priorytetem. Tak właśnie jest w naszym przypadku, dlatego zadbaliśmy, aby skład naszej mgiełki był przebadany dermatologicznie, nie powodował podrażnień czy uczuleń i nadawał się dla każdego rodzaju skóry. Wspominaliśmy też o lekkiej formule naszego kosmetyku. Jest ona niezbędna, by nie obciążać skóry i nie zatykać jej porów. Dzięki niej Anti – Smog Spray bardzo szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze lepkiej warstwy. Dodatkowo świetnie utrwala makijaż, a także zapewnia skórze pełne, niezbędne nawilżenie, zatrzymując wilgoć w jej głębszych warstwach nawet w czasie mrozu czy silnego wiatru. Te właściwości sprawiają, że Anti - Smog Spray to dużo więcej niż krem czy ochronne serum. Nie tylko pozwala skórze oddychać, ale również kompleksowo ją chroni. Czego chcieć więcej?

3 kroki do pełnej ochrony skóry przed smogiem

Aby kompleksowo chronić swoją skórę przed zanieczyszczonym powietrzem, pamiętaj o aplikacji mgiełki Anti - Smog Spray przed każdym wyjściem z domu. Jak to zrobić? Jednym ruchem rozpyl mgiełkę na twarz z odległości około 15 centymetrów. Najlepiej zrobić to rano tuż po wykonaniu makijażu – dzięki temu zostanie on dodatkowo utrwalony. Dla pełnej ochrony skóry twarzy codziennie używaj delikatnych środków pielęgnacyjnych. Stosuj też peelingi i kremy anty-age, by zminimalizować powstałe już uszkodzenia. Co równie ważne regularnie kontroluj stan powietrza. Jeśli ilość zanieczyszczeń przekracza normy bezpieczeństwa, postaraj się zostać w domu, jeśli to możliwe. Jeśli mimo wszystko musisz wyjść, po powrocie dokładnie usuń zanieczyszczenia, które nagromadziły się na skórze twarzy. Nie zapomnij przy tym o odpowiednim jej nawilżeniu.

Co jeszcze musisz wiedzieć o mgiełce Anti-Smog Spray?

Autorska formuła kosmetyku zapewnia optymalne efekty bez względu na rodzaj i wiek naszej skóry. Dla skóry suchej będzie dodatkowym nawilżeniem i ochroną przed nadmierną utratą wody. Tłustej lub problematycznej pomoże odzyskać równowagę, dzięki aktywnej regulacji produkcji sebum. Stosowana rano na makijaż i w ciągu dnia staje się skuteczną tarczą, chroniącą naszą skórę przed całym spektrum zanieczyszczeń. Efekty stosowania kosmetyku poczujesz już przy pierwszej aplikacji. Jednak dopiero regularne stosowanie Anti – Smog Spray przyniesie trwałą ulgę przesuszonej lub zmęczonej skórze.

Czytaj też: Alga DermoLift Elixir - najskuteczniejszy krem przeciwzmarszczkowy

Mogłoby się wydawać, że taki produkt jest zbędnym luksusem. Niestety badania dotyczące jakości powietrza z roku na rok są coraz bardziej alarmujące. Nie wygląda też na to, aby sytuacja poprawiła się w najbliższej przyszłości. Lepiej wziąć sprawy w swoje ręce zanim będzie za późno i zadbać o zdrowie swojej skóry, a także całego organizmu.

Zanieczyszczenia powietrza są niewidzialnym, lecz realnym wrogiem dla naszego zdrowia i urody. Godzina spędzona na ulicy dużego miasta szczególnie zimą jest tak szkodliwa jak wypalenie kilkunastu papierosów. Problemu nie widać, ale nie znaczy to, że można go bagatelizować. Jeśli więc zależy nam na zdrowiu, nie możemy zapominać o profilaktyce antysmogowej. Niezwykle ważnym jej elementem jest ochrona skóry przed lotnymi zanieczyszczeniami. Taką właśnie ochronę zapewnia mgiełka Anti - Smog Spray. Nie czekaj więc i już dzisiaj skorzystaj z naszej autorskiej formuły, by ukoić podrażnioną skórę i wesprzeć jej naturalne mechanizmy obronne. Ulga i kompleksowe wsparcie antysmogowe już od pierwszej aplikacji? Tylko z mgiełką Anty-Smog Spray!

anti smog spray
Anti - smog spray, można znaleźć na oficjalnej stronie producenta z gwarancją zwrotu pieniędzy, jak i promocją. Aktualną zniżkę można dostać TUTAJ.

Pamiętaj, żeby wystrzegać się tanich suplementów z portalów aukcyjnych takich jak allegro, ponieważ w większości przypadków są to podróbki. Kupuj zawsze z pewnego i sprawdzonego źródła.

Podziel się artykułem ze znajomymi
Tweetnij

Portal dietaisuplementy.pl to miejsce tworzone przez ludzi z pasją. Dzięki temu nasza strona jest rzetelnym źródłem wiedzy na temat indywidualnych potrzeb ludzkiego organizmu. Zdobędziesz tu cenne wskazówki i poznasz sposoby zadbania o odpowiednią wagę, kondycję oraz wygląd. Każdy z nas jest inny, ale grożą nam te same deficyty. Poznaj naszą witrynę i zadbaj o siebie świadomie.

Polecane artykuły:

suplementy na odchudzanie

Najlepsze suplementy na odchudzanie

suplementy na łysienie i wypadanie włosów

Najlepsze suplementy na łysienie

suplementy na oczyszczanie organizmu

Najlepsze suplementy na oczyszczanie organizmu

suplementy na siłownię

Najlepsze suplementy na siłownię

suplementy na odchudzanie Cappuccino MCT

Cappuccino MCT - opinie, cena i skład

wypadanie włosów

Profolan w walce z wypadającymi włosami

wypadanie włosów i łysienie

Folisin na zdrowe i gęste włosy

dziewczyna z blond włosami

Locerin - opinie, cena oraz skład

dziewczyna z wyrzezbionym brzuchem

Spirulin Plus - opinie, cena oraz skład

Więcej artykułów o suplementach diety:
oczyszczanie organizmu z fibre select

Fibre Select - opinie, cena oraz skład

podciąganie na drążku wysportowanej osoby

Nutrigo Lab Strength - przed treningiem

cwiczenia na silowni

Nutrigo Lab Regeneration - pomoc po treningu

modelka bez zmarszczek

Alga - krem na zmarszczki

nogi bez żylaków

Varicorin - pomoc z żylakami

twarz bez zmarszczek

Collagen Select - preparat na zmarszczki