Nutrigo Lab Regeneration - twoje profesjonalne wsparcie potreningowe

Joanna Wojtasiak - trener personalnyAutor: Joanna Wojtasiak

cwiczenia na silowni

Każdy, kto marzy o atletycznej i wysportowanej sylwetce, wie, że nie da się jej osiągnąć bez regularnych oraz intensywnych treningów. Aktywności siłowe, mimo że wyczerpujące, są warte wysiłku. Ich efekty to nie tylko atrakcyjny wygląd. Systematyczny trening dostosowany do naszych możliwości wzmacnia serce i przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Nasze ciało uwielbia ruch, pod warunkiem, że nie jest on zbyt forsowny.

Budowanie kondycji to złożony proces, którego nie należy i nie warto przyspieszać. Dzięki regularnej pracy doświadczeni bywalcy siłowni mogą pozwolić sobie na coraz intensywniejsze treningi, po których ciało potrzebuje pomocy w odzyskaniu sił. W tej sytuacji odpowiednim wsparciem mogą okazać się profesjonalne suplementy po treningu. Odpowiednia regeneracja jest bowiem kluczowa dla zachowania tempa i regularności treningów. Przy intensywnej aktywności siłowej organizm potrzebuje większej ilości białka, witamin i minerałów. Składniki te pomagają w usuwaniu mikrouszkodzeń mięśniowych oraz są budulcem dla nowych tkanek. Dlatego właśnie odpowiednia regeneracja po treningu to krok, o którym nie wolno zapomnieć każdemu, kto chce przez ruch wzmacniać swoje zdrowie.

Nutrigo Lab Regeneration - niezastąpiony towarzysz w budowaniu idealnej sylwetki

Dziś już zarówno lekarze jak i trenerzy doskonale wiedzą, jak wesprzeć organizm po intensywnym wysiłku. Na rynku istnieje sporo różnych suplementów diety obiecujących szybsze efekty i trening bez bólu. Kluczem do bezpieczeństwa i skuteczności tego typu produktów są ich składniki. Odpowiednia formuła potrafi zapewnić zmęczonemu ciału wsparcie aktywnych składników i tym samym skutecznie je wzmacniać po każdej sesji treningowej. Właśnie takim produktem dla sportowców, bywalców siłowni i osób aktywnych fizycznie jest Nutrigo Lab Regeneration. Suplement ten jest bogaty w składniki aktywne, których najbardziej potrzebuje organizm tuż po wysiłku. Jego głównym zadaniem jest odbudowa zerwanych włókien mięśniowych. Dzięki temu już następnego dnia można wrócić do trenowania bez bólu i w pełni sił. Co jeszcze daje nam ten profesjonalny suplement? Dzięki aktywizacji produkcji białka mięśniowego wyraźnie przyspiesza regenerację potreningową. Skutkuje to zmniejszeniem bólu mięśniowego i dodaje energii zmęczonemu ciału.

Moc aktywnych składników niezbędnych po intensywnym treningu

Na wstępie podkreślaliśmy, że kluczem do skuteczności suplementów potreningowych jest ich skład. Bogactwo aktywnych składników przynosi szybką ulgę zmęczonym mięśniom i wzmacnia całe ciało. Skład Nutrigo Lab Regeneration wyróżnia go na tle konkurencji. Suplement ten posiada aż 90% składników aktywnych, które idealnie trafiają w potrzeby osób bardzo aktywnych fizycznie. W preparacie znajdziemy między innymi opatentowaną formułę białka WPH Optipep. Dzięki swojej specyficznej budowie omija ono procesy metaboliczne i błyskawicznie wnika w tkankę mięśniową. Dostarczany w ten sposób budulec odczuwalnie przyspiesza ich regenerację i łagodzi odczucia bólowe, które tak często dokuczają nam po intensywnej sesji na siłowni. Białko to dodatkowo pomaga tworzyć nowe komórki w tkance mięśni, co wspiera proces budowania muskularnej sylwetki, do której dążą atleci.

Czytaj też: Spirualin plus - opinie, skład, cena oraz efekty

Kolejnym kluczowym dla skuteczności składnikiem preparatu jest Hydrolizat kazeiny PeptoPro®. On również natychmiast trafia do mięśni, dostarczając im wsparcia dzięki aktywnemu procesowi odzyskiwania energii. Jest to szczególnie ważne dla zmęczonego ciała, które wyraźnie odczuwa deficyt energetyczny po sporym wysiłku. Oba te procesy wspierają dodatkowo składniki takie jak:

Dzięki tej niezwykle bogatej formule regeneracja po treningu przebiega szybciej, jest mniej bolesna i dużo bardziej skuteczna.

suplement diety nutrigo lab regeneration SPRAWDŹ CENĘ + RABAT 20%

ABC idealnej suplementacji potreningowej

Każdy, kto intensywnie trenował, wie, że aktywność ta jest niezwykle wyczerpująca dla organizmu. Od tego, co zrobimy po każdej sesji na siłowni, w dużej mierze zależą nie tylko efekty ćwiczeń, ale i nasze samopoczucie. Dlatego właśnie odpowiednia suplementacja potreningowa jest tak ważna. Aktywne składniki, które dostarczymy naszemu organizmowi po wysiłku pomogą mu w regeneracji tkanki mięśniowej i będą stymulować jej szybszy wzrost. Starannie dobrana formuła Nutrigo Lab Regeneration skutecznie zapobiega wszystkim negatywnym skutkom intensywnego wysiłku. Należą do nich przede wszystkim utrata energii oraz dokuczliwy ból mięśniowy. Maksymalna redukcja tego typu objawów przyczyni się nie tylko do szybszego budowania kondycji. Lepsze samopoczucie pomoże też zachować wytrwałość w regularnych sesjach treningowych. Wysiłek bez bólu przychodzi przecież dużo łatwiej, a zregenerowane mięśnie lepiej go zniosą.

Bez wsparcia profesjonalnych suplementów niemożliwe jest więc stworzenie optymalnych warunków do kontynuowania treningów. Łagodzenie objawów bólowych i wsparcie regeneracji jest więc kluczowe dla sukcesu zarówno w przypadku profesjonalnych, jak i początkujących fanów sportów siłowych. Suplementy po treningu są niezbędnym wsparciem dla obu tych grup. A podstawą ich skuteczności jest ilość składników aktywnych zawarta w każdej porcji Nutrigo Lab Regeneration. Znajdziemy w niej:

Jedno opakowanie to 600 gramów, czyli 30 porcji najwyższej jakości preparatu potreningowego. Jak go używać? To niezwykle proste! Wystarczy wsypać dwie miarki, czyli około 20 gramów suplementu do shakera. Następnie dolać 200 mililitrów wody lub mleka i energicznie wstrząsnąć. Tak powstałą porcję bogatego koktajlu należy wypić od razu po treningu. Właściwości regeneracyjne są odczuwalne niemal natychmiast, o czym świadczą pozytywne opinie użytkowników. Z używania Nutrigo Lab Regeneration jest zadowolonych 97% naszych klientów!

Czytaj też: Profolan - opinie, skład, cena oraz efekty

wysportowana dziewczyna na siłowni

Część użytkowników siłowni nie interesuje się potreningową suplementacją, ponieważ twierdzi, że nie przynosi ona efektów. Stosowanie tak specjalistycznych produktów jak Nutrigo Lab Regeneration pokazuje jednak, że można się cieszyć kondycją bez bólu i zmęczenia po każdej sesji na siłowni. Już po dwóch tygodniach regularnego stosowania naszego preparatu odczujesz redukcję zmęczenia i bólu, dzięki czemu chętniej zaczniesz każdy następny trening. Mimo że nasze ciało potrafi się doskonale regenerować, po forsownych treningach przyda mu się konkretne wsparcie. Jeśli więc do tej pory nie stosowałaś fachowej fachowej suplementacji potreningowej, z Nutrigo Lab Regeneration całą pewnością poczujesz różnicę! To idealny preparat dla tych, którym zależy na szybkich efektach i odczuwalnej redukcji bólu po każdej intensywnej sesji treningowej. Zamów nasz produkt już dziś i ciesz się jego odczuwalnymi efektami.

suplement diety na trening nutrigo lab regeneration Suplement diety Nutrigo Lab Regeneration, można znaleźć na oficjalnej stronie producenta z gwarancją zwrotu pieniędzy, jak i promocją. Aktualną zniżkę można dostać TUTAJ.

Pamiętaj, żeby wystrzegać się tanich suplementów z portalów aukcyjnych takich jak allegro, ponieważ w większości przypadków są to podróbki. Kupuj zawsze z pewnego i sprawdzonego źródła.

Czytaj też: Detoxyn - opinie, skład, cena oraz efekty

Suplementy dla sportowców

Polecanym suplementem jest Nutrigo Lab Regeneration. Warto jeszcze raz powiedzieć, że jest to suplement diety na regenerację mięśni po ciężkim treningu. Nutrigo Lab Regeneration stworzony został z myślą o kulturystach, sportowcach, osobach, które ćwiczą na siłowni lub uprawiają jakieś sporty walki. Jeśli zależy Ci na tym, aby osiągać lepsze wyniki, zacznij stosować ten suplement. Należy tu podkreślić, że proces regeneracji jest bardzo ważny po intensywnym treningu. Jest niezwykle istotny m.in. dlatego, że dzięki regeneracji właśnie - możesz uniknąć bardzo wielu skutków ubocznych. Mogą to być przykładowo nieprzyjemne skurcze, ciągłe zmęczenie, bóle głowy. Nutrigo Lab Regeneration cieszy się dużą popularnością i jest środkiem, które pomoże Ci w Twojej regeneracji. Jeśli chcesz natomiast wiedzieć więcej o suplementach dla sportowców, czytaj dalej.

Więcej o Nutrigo Lab Regeneration

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że ten suplement jest bezpieczny dla zdrowia. Może wspomóc skutecznie Twój organizm na kolejne wyzwania. Na pewno też szybkiej przywróci sprawność ciała po ciężkim treningu. Jeśli będziesz regularnie stosować ten preparat, błyskawicznie uzupełnisz substancje i otrzymasz wiele korzyści. W każdej porcji tego suplementu znajdziesz aż 90% składników aktywnych

Inne suplementy, które wspomagają regenerację

Oprócz Nutrigo Lab Regeneration, na rynku możesz znaleźć o wiele więcej suplementów, które wspomagają regenerację. Dzięki tym suplementom możesz:

Warte uwagi są BCAA (izoleucyna, walina, leucyna). Aminokwasy egzogenne są doskonałym uzupełnieniem po wysiłku. Poza tym również zmniejszą potreningowy ból mięśni. Cenne są także zdrowe tłuszcze, o nich nie powinieneś zapomnieć. Będą to kwasy tłuszczowe omega-3, rybi olej. Zdrowe tłuszcze wpływają na odporność organizmu oraz są ważnym elementem w regeneracji. Odpowiednia regeneracja to nie tylko suplementacja, ale także - zdrowa i właściwie zbilansowana dieta, dłuższy sen. Jeśli zadbasz o każdy z tych elementów, możesz mieć całkowitą pewność, że zauważysz lepsze efekty podczas treningu.

Czym są odżywki i suplementy dla sportowców?

Na rynku suplementy oraz odżywki na masę to źródła witamin, składników mineralnych i składników odżywczych. Warto wiedzieć też, że możemy wyróżnić dwie kategorie tych produktów. Mianowicie będą to substancje, które spalają tłuszcz i te, które pomagają w przyroście masy mięśniowej. Jednak musisz pamiętać, że tego typu produkty powinieneś spożywać w odpowiednich dawkach. Bardzo dużo ludzi decyduje się także na odżywki białkowe. Odżywki białkowe charakteryzuje to, że zawierają one białko różnego pochodzenia, wzbogacają one dietę sportowców. Substancje jakie najczęściej znajdują się w odżywkach dla sportowców to kofeina, synefryna, glutamina, kazeina, kreatyna. Przed rozpoczęciem stosowania odżywek jednak - zastanów się, czy faktycznie ich potrzebujesz. Suplementacja nie powinna wynikać z chwilowej mody. Nie można też tych produktów stosować w nadmiarze. Przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu, musisz koniecznie zapoznać się z zaleceniami na temat dawkowania produktu. Musisz także pamiętać, że żaden suplement nie zastąpi Ci regularnych treningów i zbilansowanej diety.

Suplementy na regenerację organizmu

Suplementy na regenerację organizmu stosuje się, aby pomóc organizmowi dojść do siebie po intensywnym treningu. Nutrigo Lab Regeneration jest jednym z takich suplementów. Musisz uświadomić sobie, że odbudowa potreningowa jest niezwykle ważna, a możesz ją wspomóc poprzez właściwą suplementację. Suplementy na mięśnie mają za zadanie pomóc wrócić im do sprawności. Warto podkreślić, że mają one bezpośredni wpływ na zmęczone mięśnie i cały organizm sportowca. Przed kolejnym treningiem, zapasy energetyczne powinny być na możliwie najwyższym poziomie, suplementy pozwalają na resyntezę zapasów energetycznych. Ponadto też po wysiłku trzeba zregenerować układ nerwowy.

Różne rodzaje suplementów

Jeśli wykonujesz intensywne treningi, musisz zadbać o uzupełnienie witamin i składników mineralnych. W tym przypadku istotne okazują się elektrolity np. wapń, potas, sód, magnez. Niedoboró elektrolitów może powodować bolesne skurcze nóg. Dobrze zbilansowana dieta to podstawa, jednak możesz też rozważyć suplementację. Mikroskładniki zaś możesz dostarczyć w szybki i łatwy sposób, stosując odżywki węglowodanowe, białkowe i węglowodanowo- białkowe. Są także aminokwasy np. beta-alanina, kreatyna, arginina, glutamina.

Dlaczego odpowiednio dobrana dieta jest ważna, gdy wykonujemy regularny wysiłek fizyczny?

Każdy wysiłek fizyczny wiąże się z zwiększonym zużyciem energii przez organizm. Na pewno ciekawi Cię, co najbardziej pracuje podczas wysiłku fizycznego. Będą to mianowicie mięśnie szkieletowe, układ oddechowy i układ krwionośny. Odpowiednio dobrana dieta zaś jest niezwykle ważna podczas wysokiego zużycia zapasów organizmu. Podczas diety szczególną uwagę powinieneś zwrócić na węglowodany.

Podziel się artykułem ze znajomymi
Tweetnij

Portal dietaisuplementy.pl to miejsce tworzone przez ludzi z pasją. Dzięki temu nasza strona jest rzetelnym źródłem wiedzy na temat indywidualnych potrzeb ludzkiego organizmu. Zdobędziesz tu cenne wskazówki i poznasz sposoby zadbania o odpowiednią wagę, kondycję oraz wygląd. Każdy z nas jest inny, ale grożą nam te same deficyty. Poznaj naszą witrynę i zadbaj o siebie świadomie.

Polecane artykuły:

suplementy na odchudzanie

Najlepsze suplementy na odchudzanie

suplementy na łysienie i wypadanie włosów

Najlepsze suplementy na łysienie

suplementy na oczyszczanie organizmu

Najlepsze suplementy na oczyszczanie organizmu

suplementy na siłownię

Najlepsze suplementy na siłownię

suplementy na odchudzanie Cappuccino MCT

Kawa wspomagająca odchudzanie

wypadanie włosów

Profolan w walce z wypadającymi włosami

wypadanie włosów i łysienie

Folisin na zdrowe i gęste włosy

dziewczyna z blond włosami

Locerin na włosy dla kobiet

dziewczyna z wyrzezbionym brzuchem

Spirulin Plus na oczyszczanie organizmu

Więcej artykułów o suplementach diety:
oczyszczanie organizmu z fibre select

Fibre Select na oczyszczanie organizmu

podciąganie na drążku wysportowanej osoby

Nutrigo Lab Strength - przed treningiem

szpagat dziewczyny na siłowni

Zbuduj siłę dzięki - Nutrigo Lab Mass

modelka bez zmarszczek

Alga - krem na zmarszczki

twarz bez zmarszczek

Collagen Select - preparat na zmarszczki

nogi bez żylaków

Varicorin - pomoc z żylakami